KAYALI FİLO

Hakkımızda

Biz Kimiz?

İmam Kayalı Holding A.Ş tecrübesiyle “Kayalı Filo Kiralama Şirketi” olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel filo çözümleri üretiyoruz.
Geniş bir yelpazede sunduğumuz ayrıcalıklı araç ve filo kiralama hizmeti ile; müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, İhtiyaç duyulan araçlarla çözümler sunarak, kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında yardımcı olmak ana hedeflerimizdir.
Şirketimiz; Gaziantep ve Sakarya ofislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.
Operasyonel kiralama süreçlerine hakim ve sektörel tecrübesi olan uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiriz.
Müşterilerimiz geniş yalpazedeki araç modellerinden istedikleri aracı, istedikleri süre boyunca, kendilerine özel hazırlanabilen ödeme planlarında tedarik edebilmektedir.

Kayalifilo.com, uzun ve kısa dönemli filo ve araç kiralama hizmeti sunan, teklif formu seçeneği ile sizlere en doğru, en hızlı hizmeti veren internet platformudur.
Kayalı Filo ile uzun dönemli araç kiralayabilmek için sadece internet erişimli bir bilgisayara ve tüzel kişiliğe sahip olmanız yeterlidir. Teklif iste butonu aracılığı ile istediğiniz araç modellini seçerek ve bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşarak size uygun çözümlerimizi öğrenebilir, hızlı ve profesyonel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Avantajlarımız;

-Bütün süreçlerinde müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alan Kayalı Filo, 7/24 kesintisiz araç veya filo kiralama teklifi almanıza imkân verir.
-Kayalı Filo, üyesi olan kişi ve kurumlara kampanyalı araçlar sunarak bütçelerine destek olur.
-Kayalı Filo sizi bekletmez. Araç ve filo yönetimi ile ilgili tüm bilgileri sizinle paylaşır ve teklif sürecinin yönetimini size bırakır böylece teklifiniz istediğiniz an elinizde olur.
-Kayalı Filo, marka, model, km, aylık kiralama bedeli veya yakıt tipi seçeneklerinde sizin karar vermenizi sağlayarak, önceliğiniz ve kriterlerinize göre en uygun teklifi verir.
-Kayalı Filo'nun kullanıcı dostu tasarımı ile kiralamayı düşündüğünüz tüm araç modellerini birçok farklı özelliğe göre ayırarak size özel teklifleri öğrenebilirsiniz.
-İhtiyaçlarınıza en uygun aracı seçtikten sonra kısa sürede ve kolaylıkla kiralama kararınızı verebilirsiniz.